Shoppingbag
Menu
Filters
Favorieten

Je hebt nog geen favorieten toegevoegd.

D-Zine look

Product afbeelding

D-zine meisjes look met T-shirt Sen en rok Selena

Deze D-zine look combineert comfort en stijl in een speelse outfit. Het T-shirt Sen is gemaakt van crinkle rib stof met veel stretch en heeft korte mouwen voor een luchtig draaggevoel. De subtiele textuur en het metalen merklabeltje zorgen voor een moderne afwerking.

De ballonrok Selena maakt het geheel compleet met een gedessineerd ontwerp en lichte plooien aan de voorkant. Dankzij de elastische band aan de achterkant zit de rok altijd prettig. De voering met handig fietsbroekje zorgt daarbij voor extra comfort tijdens het dragen.

Materiaal

  • T-shirt: 94% polyester, 6% elastaan
  • Rok: 67% viscose, 28% polyamide, 5% elastaan
iDEAL Bancontact / Mister Cash Visa MasterCard SOFORT Überweisung
Van de Ven Fashion

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.